Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Video Linkler

3 posters
YazarMesaj
CyBe[R]-SaintS
Video Linkler Yeqr1CyBe[R]-SaintS

Erkek Mesaj Sayısı : 116

Video Linkler Empty
MesajKonu: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimeÇarş. Ara. 05, 2007 10:09 am

Video Linkleri buraya lol!
https://forummartinique.yetkin-forum.com
[ Cobain ]
[ Cobain ]

Video Linkler Empty
MesajKonu: Geri: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimeÇarş. Ara. 05, 2007 11:18 am

https://www.youtube.com/watch?v=2ZJS86Blecw böyle bi intro varsa ben adam değilim ..
Neqative`smlp
Video Linkler Moderatriq3Neqative`smlp

Video Linkler Empty
MesajKonu: Geri: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimeÇarş. Ara. 05, 2007 11:28 am

bu wideodaki hayko deilse bende adam deilim Very Happy ( yemin ederim bakmadım...)
[ Cobain ]
[ Cobain ]

Video Linkler Empty
MesajKonu: Geri: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimeÇarş. Ara. 05, 2007 11:35 am

|| MeRt || (admin) demiş ki:
bu wideodaki hayko deilse bende adam deilim Very Happy ( yemin ederim bakmadım...)

Evet hayko :d

* Bu arada Hayko Cepkin Edirne Konseri youtube'a yazın nefis görüntüler var orda en öndeydim muhteşemdi adeta ... cheers
CyBe[R]-SaintS

Video Linkler Empty
MesajKonu: as   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 7:26 am

çok iğrenç looo
Neqative`smlp

Video Linkler Empty
MesajKonu: Geri: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 8:03 am

o adamın annesi mutant babası robot Very Happy
[ Cobain ]
[ Cobain ]

Video Linkler Empty
MesajKonu: Geri: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 8:05 am

o adamın annesi mutant babası robot Very Happy

Very Happy Ama mükemmel bir sanatçı bence o klavyesini sahnede kırmasını özledik Smile
Neqative`smlp

Video Linkler Empty
MesajKonu: Geri: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 8:05 am

olum adam ilginc we deisik olmak icin anasını satar...
[ Cobain ]
[ Cobain ]

Video Linkler Empty
MesajKonu: Geri: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 8:08 am

olum adam ilginc we deisik olmak icin anasını satar...

Very Happy Şu anki saçları muhteşem inşallah böyle devam eder bu arada bu ayki Rolling Stone dergisinin kapağında kendisi ... çok güzel çıkmış ya ..
CyBe[R]-SaintS

Video Linkler Empty
MesajKonu: asd   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 8:08 am

Bence değil daha gzl sanatçılarda var msla Beyonce FB için ist. geliyor
[ Cobain ]
[ Cobain ]

Video Linkler Empty
MesajKonu: Geri: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 8:11 am

Admin demiş ki:
Bence değil daha gzl sanatçılarda var msla Beyonce FB için ist. geliyor

Evet özellikle benim de yabancı şarkılar acayip hoşuma gidiyor ya mesela adam sülaleme sövse direkman çakıyorum olayı Wink
Üstelik djlerin müziğine bayılırım dj demek müziğin ta kendisi demek zaten sonra 50 cent var mesela in da clubtan falan baya bi anlıyorum orda kendi sorunlarından bahsediyo ülkenin ekonomisi falan Wink
Neqative`smlp

Video Linkler Empty
MesajKonu: Geri: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 8:16 am

olum bari hic deilse bizim rapcilerimiz ona buna söwüyo abd'ye suna buna söwüyo... biz napıoz ermeni haykoyu-kürt ahmet kayayı dinlioz... msnde bi tane eleman war soad biliosunuz türklere söwüyo beni dinleyen türkün anasını bacısını dio bizim eleman hala dinlio ne denir simdi buna scratch scratch scratch scratch scratch
[ Cobain ]
[ Cobain ]

Video Linkler Empty
MesajKonu: Geri: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 8:22 am

olum bari hic deilse bizim rapcilerimiz ona buna söwüyo abd'ye suna buna söwüyo... biz napıoz ermeni haykoyu-kürt ahmet kayayı dinlioz... msnde bi tane eleman war soad biliosunuz türklere söwüyo beni dinleyen türkün anasını bacısını dio bizim eleman hala dinlio ne denir simdi buna scratch scratch scratch scratch scratch

Haklısın . ßen ahmet kayayı zaten sevmem midem bulanıyor dinleyince çekilmiş resimleri vardı örgüt yararına konser veriyordu youtubede şarkısında da zaten sözleri belli ama şunu söyliyim ben Hayko Cepkin'e ermeni demem yani tam anlatamadım ama adam konserlerinden keyif alıyosam , bizle mükemmel iletişim kuruosa , seyircilerine , fanlarına ayrı değer veriyorsa ve ( ki bu benim için önemlidir de ) ermeni soykırımını yalanlıyorsa böyle birşey yoktur diyorsa o adamı ben dinlerim şahsen üstelik ermeni asıllı .. ermeni değil ..78 istanbul doğumlu ..
CyBe[R]-SaintS

Video Linkler Empty
MesajKonu: asd   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 8:24 am

Beyler burası video link sayfası yorum yapmak isterseniz bi sayfa açar yazarısınz
[ Cobain ]
[ Cobain ]

Video Linkler Empty
MesajKonu: Geri: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 8:25 am

sanki forumda 50.000 tane üye var burda biz bizeyiz üztelik sende yorum yapıosun üstte yapmışsın beyonce geliyo diye
CyBe[R]-SaintS

Video Linkler Empty
MesajKonu: :D   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 8:59 am

Very Happy:D:DD tmm be ne kızıonuz Razz
[ Cobain ]
[ Cobain ]

Video Linkler Empty
MesajKonu: Geri: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 9:13 am

Admin demiş ki:
Very Happy:D:DD tmm be ne kızıonuz Razz

Kızmadık da böyle yani çok üye olunca adam gibi bölümler açmayı da biliriz topu topu 20 bile yok üyeler..
Neqative`smlp

Video Linkler Empty
MesajKonu: Geri: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 10:07 am

haklısın gene hayko bi derece aqa da simdi sen soad dinleyene ne dersin adam anana bacına söwüyo biletinin üstüne türkler we haywanlar giremez yazı sende haLa bu adamları dinlion... senin gibi türke ... derler yani Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Neqative`smlp

Video Linkler Empty
MesajKonu: Geri: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 10:11 am

eet aqa hayko bi derece de simdi sen soad dinleyene ne dersin adam anana bacına söwüyo ; biletinde türkler we haywanlar giremez yazıo senin en cok sewdigin türk olan ******ün hakkında konusuyolar... sen simdi hala bunu dinleyene ne dersin ==> senin gibi türkün dersin Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
[ Cobain ]
[ Cobain ]

Video Linkler Empty
MesajKonu: Geri: Video Linkler   Video Linkler Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 11:30 am

eet aqa hayko bi derece de simdi sen soad dinleyene ne dersin adam anana bacına söwüyo ; biletinde türkler we haywanlar giremez yazıo senin en cok sewdigin türk olan ******ün hakkında konusuyolar... sen simdi hala bunu dinleyene ne dersin ==> senin gibi türkün dersin Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Doğru ben soad dinlemiyorum o yüzden ama mesela hayko saygı duyuyor bu tür değerlere ..

Video Linkler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik Videolar